Energia jest z Tobą!

ATUM IN jest działem realizacji inwestycji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) firmy ATUM Sp. z o.o. Powołanie działu wykonawczego było naturalną konsekwencją działalności przedsiębiorstwa w branży OZE.

W ciągu pięciu lat działań szkoleniowych, firma zebrała grono wysokiej klasy specjalistów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym samym została stworzona kadra trenerska oraz usystematyzowana wiedza dotyczącą działania rynku OZE w kraju. Nasz zespół  posiada nieprzeciętną wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii, a instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność. Żadna inna firma na rynku polskim nie może pochwalić się wprowadzeniem do branży kilku tysięcy specjalistów czynnie działających w różnych sektorach OZE. 

Zadowolenie klientów w postaci idealnie działających instalacji fotowoltaicznych sprawiły, że jesteśmy działem, który podejmuje się wyzwań naprawdę trudnych, a przy tym nasze instalacje, to klasa PREMIUM, bez wydawania ekstra pieniędzy.

 

 

ZREALIZOWANYCH INSTALACJI

ZAINSTALOWANEJ MOCY

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Celem ATUM INstalacji jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań technicznych i organizacyjnych dla inwestycji w prąd pochodzący z ogniw fotowoltaicznych (paneli słonecznych). Korzystając z dorobku i potencjału firmy oraz doświadczenia, wiedzy i umiejętności naszych specjalistów – zapewniamy najwyższej jakości montaż paneli słonecznych oraz gwarancję prawidłowej i bezpiecznej instalacji.

Stawiając na współpracę z ATUM IN – wybieracie Państwo zespół kompetentnych ludzi, którzy przeprowadzą Was przez całą drogę związaną z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej na Waszym dachu. Zaczynając od audytu, przez projekt, montaż oraz kontakt z obecnym dostawcą prądu – w celu dopełnienia wszelkich formalności.

Siedzibą ATUM IN jest Wrocław. Zapraszamy do naszego biura projektowego wszystkich tych, którzy zainteresowani są odnawialnymi źródłami energii. Proponujemy także skontaktowanie się z nami przez dostępny na stronie formularz. Prąd ze słońca to praktycznie nieskończone możliwości – a instalacje PV (fotowoltaiczne) zdobywają coraz bardziej na popularności. Zazwyczaj ujmowane już w projekcie domu, panele słoneczne mogą znajdować się na dowolnej powierzchni, z reguły jednak jest to po prostu dach. Ich montaż na miejscu oświetlonym, niezaciemnionym to klucz do skutecznej instalacji fotowoltaicznej.

Z duchem czasu. Współpracujemy z renomowanymi markami, które produkują i dostarczają wysokiej jakości panele PV (słoneczne). Wybierając naszą firmę do współpracy, stawiacie Państwo przede wszystkim na to, że nasi specjaliści poprowadzą Was od początku do końca od audytu i projektu, przez montaż, po udany i pozytywy efekt końcowy.

Zespół ATUM IN

Marcin Michalski

Koordynator ds. fotowoltaiki

Wykonywane prace:

Pomiary elektryczne, środowiskowe i termowizyjne
Weryfikacja poprawności pracy systemu
Serwisy instalacji
Konfiguracje i odbiory techncizne instalacji fotowoltaicznych

Sebastian Majerski

Koordynator ds. fotowoltaiki

Wykonywane prace:

Projekty instalacyjne
Nadzorowanie prac montażowych
Zamówienia

Jakub Polański

Projektant

Wykonywane prace:

Projektowanie systemów fotowoltaicznych
Audyty instalacyjne

Marek Bartosz

Specjalista ds. fotowoltaiki

Wykonywane prace:

Audyty przedinstalacyjne
Oferty i konsultacje

Dawid Mochalski

Specjalista ds. fotowoltaiki

Wykonywane prace:

Audyty przedinstalacyjne
Oferty i konsultacje

Sławomir Wasilik

Koordynator realizacji instalacji fotowoltaicznych

Piotr Jajczyk

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Adam Harchala

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Radosław Harchala

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Jacek Skwarek

Montaż instalacji fotowoltaicznych

Tomasz Glinka

Montaż instalacji fotowoltaicznych

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z DARMOWEJ ENERGII ZE SŁOŃCA

Zgody:

5 + 11 =

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ZACZNIJ KORZYSTAĆ Z DARMOWEJ ENERGII ZE SŁOŃCA

Zgody:

2 + 3 =

Nasze realizacje w mediach społecznościowych

Zapraszamy do kontaktu

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł., Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 kom. 530 171 747, 576 561 666, tel. 71 786 62 87

biuro@atum-energia.pl

Chcesz zostać z Nami na dłużej? Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje branżowe średnio raz w miesiącu.

Zgadzam się na zapis do listy mailingowej i otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych dostarczanych przez ATUM Sp. z o. o. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności (możesz usunąć zgodę w każdej chwili)

Zgody