O NAS

INstalacje fotowoltaiczne i bezpieczeństwo inwestora jest dla nas najważniejsze.

Zobacz nasz zespół, który wie co robić.

ATUM IN jest działem realizacji inwestycji Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) firmy ATUM Sp. z o.o. Powołanie działu wykonawczego było naturalną konsekwencją działalności przedsiębiorstwa w branży OZE. W ciągu pięciu lat działań szkoleniowych, firma zebrała grono wysokiej klasy specjalistów Odnawialnych Źródeł Energii. Tym samym została stworzona kadra trenerska oraz usystematyzowana wiedza dotyczącą działania rynku OZE w kraju. Nasz zespół  posiada nieprzeciętną wiedzę oraz umiejętności i doświadczenie w obszarze Odnawialnych Źródeł Energii, a instalacje fotowoltaiczne to nasza specjalność. Żadna inna firma na rynku polskim nie może pochwalić się wprowadzeniem do branży kilku tysięcy specjalistów czynnie działających w różnych sektorach OZE. 

Zadowolenie klientów w postaci idealnie działających instalacji fotowoltaicznych sprawiły, że jesteśmy działem, który podejmuje się wyzwań naprawdę trudnych, a przy tym nasze instalacje, to klasa PREMIUM. 

ATUM jako Lider branży szkoleniowej OZE stawia ponad wszystko zadowolenie i BEZPIECZEŃSTWO klientów oraz zapewnia gwarancję skutecznej i przede wszystkim dobrej instalacji fotowoltaicznej.

 

Celem ATUM INstalacji jest dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań technicznych i organizacyjnych dla inwestycji w prąd pochodzący z ogniw fotowoltaicznych (paneli słonecznych). Korzystając z dorobku i potencjału firmy oraz doświadczenia, wiedzy i umiejętności naszych specjalistów – zapewniamy najwyższej jakości montaż paneli słonecznych oraz gwarancję prawidłowej i bezpiecznej instalacji.

Stawiając na współpracę z ATUM IN – wybieracie Państwo zespół kompetentnych ludzi, którzy przeprowadzą Was przez całą drogę związaną z wykonaniem instalacji fotowoltaicznej na Waszym dachu. Zaczynając od audytu, przez projekt, montaż oraz kontakt z obecnym dostawcą prądu – w celu dopełnienia wszelkich formalności.

Siedzibą ATUM IN jest Wrocław. Zapraszamy do naszego biura projektowego wszystkich tych, którzy zainteresowani są odnawialnymi źródłami energii. Proponujemy także skontaktowanie się z nami przez dostępny na stronie formularz. Prąd ze słońca to praktycznie nieskończone możliwości – a instalacje PV (fotowoltaiczne) zdobywają coraz bardziej na popularności. Zazwyczaj ujmowane już w projekcie domu, panele słoneczne mogą znajdować się na dowolnej powierzchni, z reguły jednak jest to po prostu dach. Ich montaż na miejscu oświetlonym, niezaciemnionym to klucz do skutecznej instalacji fotowoltaicznej.

Z duchem czasu. Współpracujemy z renomowanymi markami, które produkują i dostarczają wysokiej jakości panele PV (słoneczne). Wybierając naszą firmę do współpracy, stawiacie Państwo przede wszystkim na to, że nasi specjaliści poprowadzą Was od początku do końca od audytu i projektu, przez montaż, po udany i pozytywy efekt końcowy.

Zespół

 • pomiary elektryczne, środowiskowe i termowizyjne
 • weryfikacja poprawności pracy systemu
 • serwisy instalacji
 • konfiguracje i odbiory techniczne instalacji fotowoltaicznych
 • projekty koncepcyjne instalacji fotowoltaicznej
 • inspekcje instalacji z użyciem drona 
 • monter instalacji fotowoltaicznej z ponad 10 letnim doświadczeniem w kraju i za granicą
 • koordynator zespołów  monterskich 
Marcin Michalski

Marcin Michalski

Koordynator ds. fotowoltaiki

 • pomiary elektryczne, środowiskowe i termowizyjne
 • weryfikacja poprawności pracy systemu
 • serwisy instalacji
 • konfigurowanie i odbiory techniczne instalacji fotowoltaicznych

Zapraszamy do kontaktu

ATUM Sp. z o.o.
ul. Ostrowskiego 7, pok. 118 (I piętro)
53-238 Wrocław

NIP: 1130099894, KRS: 000068514
Kapitał zakładowy: 100 000,00zł., Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 kom. 530 171 747, 576 561 666, tel. 71 786 62 87

biuro@atum-energia.pl

Chcesz zostać z Nami na dłużej? Zapisz się do newslettera i otrzymuj informacje branżowe średnio raz w miesiącu.

Zgadzam się na zapis do listy mailingowej i otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowych dostarczanych przez ATUM Sp. z o. o. Więcej informacji w naszej Polityce prywatności (możesz usunąć zgodę w każdej chwili)

Zgody